20/03/2011

Agnese: Ir man tāds blociņš. Melns. Mazs. No Moleskine sērijas. Nopirku sen. Domāju - rakstīšu. Nerakstās. Kad atnāk doma, blociņa nav pa rokai. Kad ir blociņš, doma aizgājusi. Bet šodien bija doma un bija blociņš. Labi, ka ir tāds blociņš.

Marta: Tiiiik laba diena - ar meitenēm daudzu stundu sarunas, gardas pankūkas un laba kopā būšana

Gerda: Pēc kārtīgas ballītes ilgs- ilgs visas dienas garumā miegs.

Nav komentāru: